MENU
AL
BOOK NOW +355697086352
BOOK NOW
2

E dizenjuar me kujdes për të siguruar një ambjent relaksues dhe luksoz me pamje të bukur anësore të detit nga të gjitha ballkonet. Dhomat luksoze janë perfekte nga dy deri në tre persona. Dhoma ofron një krevat dopio ose binjakësh ose të nje krevati të vetëm ose një divan.

ARGËTIM & SPORTE – FËMIJËT
LEXONI ME SHUME
DHOMË LUKSOZE ME PAMJE ANESORË DETI
APARTAMENTE LUKSOZE ME PAMJE ANËSORE DETI
LEXONI ME SHUME