MENU
AL
BOOK NOW +355697086352
BOOK NOW
2

DHOMË LUKSOZE ME PAMJE ANESORË DETI

E dizenjuar me kujdes për të siguruar një ambjent relaksues dhe luksoz me pamje të bukur anësore të detit nga të gjitha ballkonet. Dhomat luksoze janë perfekte nga dy deri në tre persona. Dhoma ofron një krevat dopio ose binjakësh ose të nje krevati të vetëm ose një divan.

SUITE JUNIOR ME PAMJE DETI

Suita junior janë zbukuruar me një elegancë unike, duke siguruar një nga përvojat më të mirat për ata që vlerësojnë luksin. Një pamje e mrekullueshme e detit Adriatik dhe e pishinws së pufundme i bën këto dhoma zgjedhje perfekte. Vizitori mund të gjej një shtrat me madhësi mbretëreshë dhe një divan të bukur.

STUDIOS ME PAMJE ANËSORE DETI

Studiot moderne me stil ofrojnë një shtëpi larg shtëpisë për ata që deshirojnë të gatuajnë vetë. Këto dhoma kanë një zonë të vogël gatimi, e cila përfshin të gjitha pajisjet e kuzhinës së vogël.

DHOMA FAMILJE DELUXE PAMJE DETI

Dhomat e familjes Deluxe janë zgjidhja ideale për prindërit me dy fëmijë, duke ofruar dy dhoma të ndara me pamje fantastike të Detit Adriatik. Këto dhoma kanë krevat dopio dhe binjakë duke ofruar një rehati në fjetje.

APARTAMENTE LUKSOZE ME PAMJE ANËSORE DETI