MENU
AL
BOOK NOW +355697086352
BOOK NOW
2

Restaurante

Grand Blue Fafa Resort prezanton me krenari një koncept të ri dhe inovativ të ushqimit, ku kultura e ushqimeve mesdhetare plotëson shijet shqiptare, që nga bufetë dhe pjatat gurmet deri te ngrënia romantike në plazh.
Të gjitha restorantet tona gjithëpërfshirëse (all-inclusive), a ala carte, snack-u ofrojnë përvojë unike për momentet familjare. Kënaqësitë e kuzhinës krijohen nga Shefat tanë të talentuar me përbërës produkte dhe përbërës të freskëta. FAFA Hotels & Resort është e angazhuar për ushqim sa më të mirë mirë dhe të gjitha perimet tona janë bio dhe të rritura në komunitetin tonë lokal.
Restoranti ynë kryesor gjithëpërfshirës përmban shfaqje mbresëlënëse të gatimit të drejtpërdrejtë, tematika te ndryshme natash dhe diversitete të bufeve speciale.
Restoranti ynë i bukur A La Carte me pamje nga deti panoramik Adriatik ofron menu të larmishme mishi, peshku, pasta dhe pica duke përfshirë gamën e gjerë të zgjedhjes së verërave më të mira Shqiptare dhe ndërkombëtare.

Bare

Të gjitha Baret tona kanë një larmi të gjerë menuje me atmosferë të këndshme dhe të qetë.
Filloni ditën tuaj në Infinite Lobby Bar me një kafe buzë pishinës së hotelit. Gjithashtu ju mund të shijoni pamjen mahnitëse të pafund të Detit Adriatik.
Beach Bar ndodhet pikërisht pranë plazhit në rërën e bardhë të bukur të Golemit, Durrës. Beach Bar është vendi ideal ku mund të pini kafenë e mëngjesit e deri te festat e natës, shfaqje zjarri të shoqëruara këto me koktele unike. Për ata të cilët duan të kenë qetësinë familjare Mondo Café është vendi që ju duhet. Ju mund të shijoni ditët tuaja të pushimit duke mos ndjerë se si koha fluturon pa e kuptuar.

Infinite Lobi Bar

Bar Infinite Lobi Bar është vendi i përsosur për të shijuar perëndimin e diellit ndërsa jeni duke pirë pije freskuese dhe koktele tropikale të përgatitura nga baristët tanë më të mirë në vend. Qetësia që iu falë muzika gjatë ditës, Muzika Live dhe shfaqjet gjatë natës do t’ju çojnë në përvojat e pafundme të Fafës