MENU
AL
BOOK NOW +355697086352
BOOK NOW
2

Suita junior janë zbukuruar me një elegancë unike, duke siguruar një nga përvojat më të mirat për ata që vlerësojnë luksin. Një pamje e mrekullueshme e detit Adriatik dhe e pishinws së pufundme i bën këto dhoma zgjedhje perfekte. Vizitori mund të gjej një shtrat me madhësi mbretëreshë dhe një divan të bukur.

ARGËTIM & SPORTE – FËMIJËT
LEXONI ME SHUME
SUITE JUNIOR ME PAMJE DETI
SUITE JUNIOR ME PAMJE DETI
LEXONI ME SHUME